Královská města

CHOTĚBOŘ

Chotěboř je městečko na Českomoravské vrchovině, v okrese Havlíčkův Brod. Do konce 14. století byla královským věnným městem - patřila českým královnám.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Havlíčkův Brod najdete na adrese Ubytování Havlíčkův Brod. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Chotěboř - město
Chotěboř - město
 

Hotel Vysočina


*** Hotel
Ubytování Chotěboř : Hotel Vysočina

Hotel Vysočina v Chotěboři poskytuje komplexní a kvalitní služby na úrovni *** hotelu a vytváří tak prostor pro skloubení obchodních, společenských a oddychových aktivit.

Hotel Vysočina v Chotěboři ubytování
Hotel Vysočina v Chotěboři disponuje 25 pokoji ve složení 18 pokojů typu standard, 4 pokoje typu ekonom a 3 dvoulůžkové apartmány. Nově zrekonstruované pokoje hotelu Vysočina v Chotěboři jsou stylově zařízeny a poskytují dostatek pohodlí a soukromí. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí, minibarem a bezdrátovým připojením k internetu.

Hotel Vysočina ubytování v Chotěboři gastronomie
Součástí hotelu Chotěboř je útulná restaurace s kapacitou 50 míst k sezení. Od pondělí do pátku přes obědy je nabízen výběr z hotových jídel. Po celý den možnost stravování a výběr z jídelního lístku: předkrmy, polévky, minutky, saláty, dezerty.

Ubytování v Chotěboři hotel Vysočina služby
V hotelu Vysočina v Chotěboři lze uspořádat akci na míru a to k pořádání menších oslav, prezentací, školení je určen salonek s klimatizací o kapacitě 30 míst. Samozřejmostí je možnost využití restaurace pro pořádání větších akcí.

Ubytování Vysočina hotel v Chotěboři okolí
Hotel Vysočina v Chotěboři má ideální polohu v centru města, kde můžete navštívit některou z místních památek. Prohlédnout si můžete také nedaleký zámek Chotěboř. V blízkém okolí města se nachází také několik přírodních památek jako je Písník u Sokolovce, Údolí Doubravy, Niva Doubravy, Mokřadlo a Zlatá louka. V zimním období si můžete zalyžovat ve skiareálu Svatá Anna, který se nachází jen 200 m od východního okraje Chotěboře. K dispozici Vám je sjezdovka i běžkařské trasy.náměstí T. G. Masaryka 202
Chotěboř
58301
Havlíčkův Brod, Vysočina
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované službyÚdaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Chotěboř : Penzion Bene

Penzion Bene

***+
Nabídka ubytování v penzionu s kapacitou 16 lůžek a možností přistýlek. Pokoje jsou se sociálním zařízením, mini barem, TV a připojením k internetu
Ubytování Chotěboř : Penzion Zastrání

Penzion Zastrání


Chalupa se nachází na Vysočině v klínu Železných hor a Žďárských vrchů v údolí řeky Doubravky.
Ubytování Chotěboř : Hotel Vysočina

Hotel Vysočina

***
Hotel Vysočina v Chotěboři Hotel se náchází v centru města Chotěboř. V budově hotelu je restaurace, bufet a salónek s klimatizací.
Ubytování Havlíčkův Brod : Rusticana

Rusticana

***
Rusticana Havlíčkův Brod Nabízíme to, co hledáte - ubytování, motel, hotel, penzion, apartman, wellness, restaurace, stravování - přijďte se přesvědčit.
Ubytování Havlíčkův Brod : Penzion Hurikán

Penzion Hurikán


Penzion Hurikán nabízí pohodlné ubytování v 11 jedno, dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky. Město Havlíčkův Brod se nachází pouhých 19 km od dálnice D1. Dojedete k nám s použitím exitů Jihlava, Humpolec, Ledeč nad Sázavou nebo křížení silnic.
Ubytování Havlíčkův Brod : Penzion Starr

Penzion Starr

***
Penzion Starr se nachází nedaleko centra Havlíčkova Brodu, nabízíme Vám ubytování v útulných dvou až čtyřlůžkových pokojích s výhledem na řeku Sázavu a okolí...


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. chotebor@kralovska-mesta.cz TOPlist