Královská města

CHOTĚBOŘ

Chotěboř je městečko na Českomoravské vrchovině, v okrese Havlíčkův Brod. Do konce 14. století byla královským věnným městem - patřila českým královnám.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Havlíčkův Brod najdete na adrese Ubytování Havlíčkův Brod. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Chotěboř - město
Chotěboř - město
 

Penzion Hurikán


Pension
Ubytování Havlíčkův Brod : Penzion Hurikán

Penzion Hurikán se nachází v Havlíčkově Brodě. Penzion Hurikán je situovaný v areálu parku se sportovně-relaxačním zázemím.

Penzion Hurikán v Havlíčkově Brodě UBYTOVÁNÍ:
Penzion Hurikán v Havlíčkově Brodě nabízí ubytování o kapacitě 23 lůžek. Pro Váš odpočinek je připravené ubytování ve stylově vybavených jednolůžkových, dvojlůžkových a třílůžkových pokojích s možností přistýlky. Ke standardnímu vybavení pokojů penzionu Hurikán v Havlíčkově Brodě patří chladnička, televize, sprchový kout, WC, a stálé připojení na internet.

Penzion Hurikán ubytování v Havlíčkově Brodě RESTAURACE:
Restaurace havlíčkobrodského penzionu Hurikán je umístěna v suterénu penzionu ve sklepních prostorách, kde původní kamenné stěny a cihelné klenby doplněné o nové interiérové prvky vytvářejí příjemné prostředí k posezení. Kapacita restaurace penzionu Hurikán Havlíčkově Brodě je 40 míst. V letním období příjemné posezení na zahrádce s obsluhou. Restaurace penzionu Hurikán plně poslouží pro pořádání firemních nebo soukromých akcí, oslav, svateb, či školení a pracovních jednání.

Ubytování Hurikán penzion v Havlíčkově Brodě SLUŽBY:
Penzion Hurikán  Havlíčkově Brodě vám nabízí možnost přípravy pokrmů v kuchyňce a praní v pračce se sušičkou. Parkování v chráněných stáních.

Penzion v Havlíčkově Brodě ubytování Hurikán OKOLÍ:
Penzion Hurikán na Havlíčkubrodsku se nachází pouhých 19 km od dálnice D1 s použitím exitů Jihlava, Humpolec, Ledeč nad Sázavou nebo křížení silnic první třídy Kolín - Jihlava a Humpolec - Pardubice.V okolí penzionu Hurikán  v Havlíčkově Brodě se nacházejí běžecké tratě, Bowling, Cyklostezky, Disko, Divadlo, Fitness centrum, Historické památky, Houbaření, Hudební kluby, Jezdecký klub, Kino, Koupaliště, Krytý bazén, Muzea, Nákupní možnosti, Paintball, Paragliding, Procházky po okolí, Restaurace a bary, Rybolov, Squash, Střelnice, Tenis, Vodní sporty, Živá hudba.

Ubytování v Havlíčkově Brodě penzion Hurikán SPORT:
Sportovní areál "KOTLINA" se zimním stadionem, krytým bazénem, squashem a řadou tělocvičen doplněných fit centry se službami masáží a solárií. Pouhých 5 minut cesty od centra města a dalších 5 minut cesty od letního koupaliště se třemi bazény, vše ve stínu letitých a vzácných stromů městského parku "BUDOUCNOST", založeného koncem 19. století.

 U Stadionu 2116
Havlíčkův Brod
58001
Havlíčkův Brod, Vysočina
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Konferenční/společenská místnostPraní prádla, je poskytováno zdarma: ANODomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: ANOParkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOInternet, je poskytováno zdarma: ANOZajištění kulturních a sportovních akcíSekretářské služby, je poskytováno zdarma: ANODětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: NERestaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: NE


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Chotěboř : Penzion Bene

Penzion Bene

***+
Nabídka ubytování v penzionu s kapacitou 16 lůžek a možností přistýlek. Pokoje jsou se sociálním zařízením, mini barem, TV a připojením k internetu
Ubytování Chotěboř : Penzion Zastrání

Penzion Zastrání


Chalupa se nachází na Vysočině v klínu Železných hor a Žďárských vrchů v údolí řeky Doubravky.
Ubytování Chotěboř : Hotel Vysočina

Hotel Vysočina

***
Hotel Vysočina v Chotěboři Hotel se náchází v centru města Chotěboř. V budově hotelu je restaurace, bufet a salónek s klimatizací.
Ubytování Havlíčkův Brod : Rusticana

Rusticana

***
Rusticana Havlíčkův Brod Nabízíme to, co hledáte - ubytování, motel, hotel, penzion, apartman, wellness, restaurace, stravování - přijďte se přesvědčit.
Ubytování Havlíčkův Brod : Penzion Hurikán

Penzion Hurikán


Penzion Hurikán nabízí pohodlné ubytování v 11 jedno, dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky. Město Havlíčkův Brod se nachází pouhých 19 km od dálnice D1. Dojedete k nám s použitím exitů Jihlava, Humpolec, Ledeč nad Sázavou nebo křížení silnic.
Ubytování Havlíčkův Brod : Penzion Starr

Penzion Starr

***
Penzion Starr se nachází nedaleko centra Havlíčkova Brodu, nabízíme Vám ubytování v útulných dvou až čtyřlůžkových pokojích s výhledem na řeku Sázavu a okolí...


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. chotebor@kralovska-mesta.cz TOPlist